• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

Konkurs na halloweenowe przebranie

Drukuj PDF

 DSC0141

31 października 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs na halloweenowe przebranie. Uczniowie konkurowali ze sobą w dwóch kategoriach - indywidualnej oraz klasowej.

Więcej…
 

"Tydzień Patrona"

Drukuj PDF

religa

W dniach 13 – 17 listopada w naszej szkole zorganizowany zostanie „Tydzień Patrona, prof. Zbigniewa Religi”. Przewidujemy zaproszenie wielu gości, prelegentów, którzy podzielą się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin nauki, także medycyny.

Więcej…
 

Czy słońce czy deszcz w ZSO jest Kartoffelfest!!!

Drukuj PDF

DSC05834

30 października w naszej szkole odbyła się piąta edycja święta ziemniaka - Kartoffelfest, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów.
 Uczniowie przystąpili do różnych konkursów np. na najładniejsze pieczątki czy figurki ziemniaczane oraz plakaty lub konkursy słowotwórcze.

Więcej…
 

Industrial Treasures Hunt 2017

Drukuj PDF

IMG-20171027-WA0001

z radością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły w składzie Julia Podobińska 1b, Joanna Szyguła 1b, Jakub Wrzyciel 2b, Dominik Leksander 2b, oraz ich opiekun Pan Paweł Światek wywalczyła III miejsce w grze miejskiej Industrial Treasures Hunt - Poszukiwanie Skarbów.

Więcej…
 

Dzień Języków Obcych

Drukuj PDF

P1390459

Bardzo dziękujemy uczniom, którzy dołączyli do wspólnej zabawy i przebrali się w barwy lub typowy ubiór dla danego języka obcego.

Więcej…
 

Wystawa "Ja i Ty"

Drukuj PDF

20171018 094010

Uczniowie naszej szkoły odwiedzili plenerową wystawę przed Domem Muzyki i Tańca zatytułowaną "Ja i Ty". Wystawa była też okazją do poznania w jakich warunkach żyją ludzie w odległych zakątkach ziemi.

Opracowała mgr Anna Kossowska

Galeria zdjęć z plenerowej wystawy

 


Strona 3 z 53

I LO Brązowa Szkoła 2017

Nasze galerie