• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nasi w Brukseli

Drukuj PDF

 

W dniach 12-17.10.2008 r. laureaci konkursu "Wygraj Brukselę" (Karolina Ochabowicz z klasy 2e, Kajetan Suchecki z klasy 3a1, Karol Kułaga z klasy 3a2) odbyli wizytę studyjną w Belgii.

W programie wyjazdu był udział w sesji zorganizowanej przez polskich europosłów, a poświęconej 30 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II. Ponadto odbyły się spotkania z europosłami, przedstawicielami RP i woj. śląskiego przy UE oraz w Kwaterze Głównej NATO.  Nie zabrakło historycznych odniesień - wizyta w Antwerpii i Waterloo oraz  przysmaków belgijskich ( mule, czekoladki i brukselki...). Wyjazd pozostawił niezapomniane wrażenia.

[ zobacz ]-wymaga zainstalowania wtyczki shockwave (opis np. http://www.softdir.pl/details.php?id=541B0B4B0D&n=Adobe_Shockwave_Player)

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie