• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Byliśmy w Wiedniu

Drukuj PDF

W dniach 25-27 maja 2011 młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Morawskiego Krasu, Brna i Wiednia. W Morawskim Krasie zwiedziliśmy przepiękną Jaskinię Punkwa. Brno zachwyciło nas cudownymi uliczkami pełnymi kawiarenek i zabytkowych kamieniczek. Ukoronowaniem wycieczki był wspaniały Wiedeń o różnych obliczach – od ekologicznego domu projektu Hundertwassera po okazałe rezydencje cesarzy austriackich. Pogoda nam sprzyjała, czego nie można powiedzieć o mikrofonie? a grupa swoim poczuciem humoru i zdyscyplinowaniem zachęca nas do organizowania kolejnych zagranicznych wycieczek!

Gruess Gott? - opiekunowie K. Pilch, M. Robotycka, K. Chruścińska, P. Świątek

Galeria [ zobacz ]

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie