• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"Wygrali Brukselę"

Drukuj PDF

W dniach 4-9.10.2011 troje naszych uczniów było w Brukseli: Aleksandra Kowalik, Monika Pilarska i Bartłomiej Mordyński.

Oto wrażenia Oli : Wyjazd do Brukseli wspominam i wspominać będę bardzo miło i sympatycznie. Poznałam mnóstwo nowych ludzi, zwiedziłam stolicę Belgii oraz poznałam struktury Unii Europejskiej. W czasie tej wycieczki byłam w Ambasadzie Polskiej w Brukseli, Biurze Regionalnym Województwa Śląskiego, Parlamencie Europejskim, Komisji Europejskiej, kwaterze NATO, muzeum Waterloo i muzeum czekolady. Trzy słowa, z którymi na pewno skojarzę ten wyjazd to zabytki, frytki, praliny. Gorąco zachęcam do uczestnictwa w tego typu konkursach, mimo tego, że nie jest to może czyjeś hobby lub nie wiąże z tym swojej przyszłości, jak ja. Była to dla mnie przygoda życia. Wyniosłam wiele dobrego i pożytecznego z tego doświadczenia i myślę, że to liczy się najbardziej.

 

img_1223.jpg img_1286.jpg img_1325.jpg img_1376.jpg img_1390.jpg img_1398.jpg

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie