• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

„Słoneczna Italia”

Drukuj PDF

W dniach 26.04 - 04.05.2014 grupa uczniów, wywodzących się z klas pierwszych liceum i trzeciej gimnazjum, przebywała we Włoszech.

Docelowym miejscem wyprawy było cieszące się starożytnym rodowodem Rimini, dzisiaj znany ośrodek wypoczynkowy. Po drodze zwiedziliśmy jedno z najpiękniejszych włoskich miast - Wenecję. Odwiedziliśmy też znajdujące się w pobliżu San Marino. Kolejną atrakcją wycieczki było włoskie delfinarium Oltremare, w którym obejrzeliśmy ciekawe pokazy z udziałem morskich stworzeń. Wyjazd zwieńczyła wyprawa do największego parku rozrywki w Europie - Mirabilandii, gdzie spędziliśmy niezapomniane, pełne wrażeń chwile. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała.

Galeria

Opracowała: Karolina Weronika Górczyk kl.1b

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie