• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Życzliwość, Plusz i Blues.

Drukuj PDF

misie

Tradycją szkoły stało się obchodzenie w listopadzie Dnia Życzliwości.  Aby włączyć się w  obchody wystarczyło się uśmiechnąć, być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie. Uczniowie, jak i nauczyciele dzielnie wykonywali losowane przez siebie zadania. Wybieraliśmy najsympatyczniejszego nauczyciela oraz klasę. Tegoroczny dzień odbył się pod hasłem "Szanuj nie szkaluj".

Dzień Życzliwości przygotowała przesympatyczna klasa 1A wraz ze swoją wychowawczynią. Klasa 1C zadbała o to, aby ten dzień był mięciutki i zaprosiła do  obchodów  Światowego Dnia Pluszowego Misia!:) Uczniowie zostali zachęceni, aby w przeddzień tego pogodnego święta przynieść do szkoły miśki w dowolnym rozmiarze. Rekordzistów widać na zdjęciach – zapraszamy do galerii! Uczestnicy wyszli  z  założenia, że nie będą czekać z zabawą na Dzień Dziecka. I aby  życie nie było wciąż takie serio –przypomnieli o radującej wszystkich beztrosce. Trzeba więc kolejny raz  przyznać rację słowom literata:.
 „Wszystko podszyte jest dzieckiem.” (W. Gombrowicz).  Cóż dodać? Może tylko to: od czasu do czasu miejmy z tego wszyscy przyjemność!...     

 

Barbara Dziubak-Skotniczna
Anna Bukowska-Pałka

 GALERIA ŻYCZLIWOŚCI

 

 

 

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie